Як зменшити навантаження на організм при лікуванні?
Як зменшити навантаження на організм при лікуванні?

 

 Інколи, щоб вилікуватися пацієнт приймає велику кількість медичних препаратів, чим шкодить іншим органам. Не даремно в народі існує приказка «Одне лічить, друге – калічить». Але є ще й люди, у яких алергія на ліки. Не забуваймо ще й про залежність від  медичних препаратів. Як цьому запобігти?

      Ми ніколи не призначаємо велику кількість медичних препаратів. За багаторічний досвід у нас є свої напрацьовані схеми лікування, які дозволяють значно зменшити кількість медичних препаратів для лікування. Ще раз хотів би наголосити на способі введення ліків. Ліки вводяться безпосередньо до хворого місця, що дозволяє збільшити концентрацію препарату в місці хвороби, не збільшуючи дозування При звичайному застосуванні ліків щоб отримати лікувальну дозу препарату у хворому місці потрібно значно збільшувати дозування препаратів, що призводить до більшого навантаження на організм і на сімейний бюджет.

  Є багато  пацієнтів, які безконтрольно вживаючи силу - силенну медпрепаратів провокують  несприйняття  ліків – виникає алергія Організм уже не в змозі нормально працювати із цими ліками – він їх „відкидає”. Що в цьому випадку ми робимо? Застосовуємо безмедикаментозні методи лікування – мануальну терапію, витягування хребта або тракції, голкотерапію та ін.   Щодо залежності від медпрепаратів - це досить актуальна проблема. Вона є скоріше  психологічною , яку ми вирішуємо досить успішно після поясненню пацієнтові про стан його здоров`я, а також підключаючи інші методики  .

 

 Переваги такого лікування

До переваг такого лікування відносяться:

1. Зменшення негативного впливу медпрепаратів на інші органи.

2. Можливість надавати медичну допомогу людям з алергією на ліки.

3. Унеможливлення залежності від медпрепаратів.

4. А також є немаловажним і фінансова сторона питання – суттєве зменшення вартості лікування.Создан 28 дек 2015