Мануальна терапія живота
Мануальна  терапія живота

 Мануальна терапія живота допомагає при закиді жовчі в шлунок, опущенні шлунку, втраті чи надлишковому тонусі внутрішніх органів, дискінезії жовчевивідних шляхів, здутті живота , відрижці  та ін.

 

Лікар, натискуючи на відповідні зони живота сприяє нормалізації крово- та лімфотоку, що призводить до виздоровленню пацієнта, без вживання ліків.

 

 

 

 Рис. 1 Підсилення натиску за допомогою двох рук..

 

Рис.2 Проведення мануальної терапії живота за допомогою двох рук.

 Нагадаємо, дія на органи черевної порожнини відбувається за особливою масажною методикою — натискання на м’язи передньої черевної стінки в ділянці проекції хворого органу.                 

 

Таким чином, можна відновити нормальний тонус шлунка та інших органів.

 

Такого ефекту досить важко досягнути за допомогою лікарських препаратів.

 

 

    До мене часто звертаються пацієнти, яким важко було встановити причину недуги. Після обстеження (УЗД внутрішніх органів, біохімічний аналіз крові, фіброгастроскопія) не вдалося виявити будь-якихось змін. Але  пацієнт жаліється на свій стан здоров’я. Тому, в даному випадку, ефективною методикою для вирішення проблеми є застосування  мануальної терапії живота.

 

      До прикладу, нещодавно за допомогою звернулася пацієнтка. Ця жінка хворіла вже 15 років. Щоранку її турбували сильні напади нудоти. Для того, аби позбутися цих неприємних відчуттів, вона була змушена викликати  блювоту. Після декількох процедур мануальної терапії живота вона відчула значне покращення. Причиною цієї проблеми був закид жовчі  в шлунок, пов’язаний зі зниженням його тонусу. Разом із відновленням тонусу органа, самопочуття пацієнтки значно покращилось.

 

   Часто звертаються люди, яких турбують розлади травлення. А саме, коли після прийому їжі шлунок «не працює».

Це може бути пов’язане із закидом жовчі у шлунок, коли вихід зі шлунка у дванадцятипалу кишку постійно «привідкритий».

 

    Причини цього можуть бути різними — спадковість, стреси чи фізичні перенавантаження, опущення шлунку, при якому різко втрачається природній тонус шлунка. М`язи та зв’язки шлунка розслабляються  і жовч вільно потрапляє до нього, нейтралізуючи його вміст.

 

    У таких випадках більшість людей чинить однаково — постійно приймає ферментні препарати ...

 

    Це  зловживання згубно впливає на організм. Адже, коли в шлунок регулярно надходять ферменти ззовні, організм зменшує  виробництво власних, що знову ж призводить до розладів травлення.

 

   Розірвати це „зачароване коло” можна за допомогою мануальної терапії живота .

 

     Внаслідок відновлення тонусу м’язів шлунка він перестає пропускати жовч у зворотньому напрямку.

 

    В результаті – шлунок  зменшується в об’ємі,

 

    Тому для насичення людина потребує вже значно меншого об’єму їжі, що є актуальним також і при надлишковій вазі.

 

    Хворим після важких операцій мануальна  терапія живота  допомагає швидко відновити достатній тонус  кишківника і позбутися післяопераційних закрепів.

 

   Успішно мануальна терапія живота застосовується  також і для лікування дискінезій  жовчевого міхура, виразкової хвороби 12-ти палої кишки, хронічних закрепів та інших захворювань органів черевної порожнини.

 

   В результаті застосування мануальної терапії живота  спостерігаємо  підвищення тонусу кишківника, що є актуально при хронічних атонічних колітах.

 

 Інколи трапляється, що після декількох процедур пацієнт разом із  виходом застійних калових мас  втрачає біля  2-х кілограмів ваги.

 

    До речі, мало хто знає, що перебіг багатьох хвороб опорно-рухового апарату, а зокрема, суглобів,   значною мірою залежать від дієздатності печінки та жовчевого міхура.

 

  Зазвичай, коли болять суглоби , ми лікуємо самі суглоби  , а на внутрішні органи не звертаємо уваги.

 

    Але  насправді, лікуючи суглоби, не слід забувати й про стан  внутрішніх органів -    печінку, жовчевий  міхур  , підшлункову  залозу , шлунок, кишківник . Адже наш організм – це єдине ціле.  Не можна лікувати один орган, на звертаючи уваги на інші.

 

   Насправді,  наші  суглоби – колінні, хребта , чи інші  - дуже залежать від  нормального функціонування внутрішніх органів. В черевній порожнині знаходиться велика кількість нервових вузлів гангліїв, які відповідають за нервове регулювання не тільки органів шлунково-кишкового тракту, а й всього організму. Тому, коли в черевній порожнині виникає якась проблема - застійно-запальний процес, порушення тонусу внутрішніх органів (спазм, атонія), вплив мануальної терапії живота на цей процес дозволяє уникнути не тільки проблем з органами черевної порожнини, а й з цілим організмом.

     Тільки лікар, який володіє методом мануальної терапії живота  зможе  виявити істинну  причину болю. Адже  це – може бути  викликано   підвищеним, чи зниженим  тонусом  органу  – спазмом  , чи втратою його тонусу  . Тому   слід  застосовувати різні методики  мануальної терапії живота..

   До слова, мануальна терапія  живота абсолютно безболісна та не травматична.

    З профілактичною метою курс манульної  терапії живота слід застосовувати  2 рази на рік. При  стійкій ремісії – хоча би 1 раз на   рік . Деколи  пацієнти себе  почували добре і декілька років. А зверталися  тільки після  значних дієтичних порушеннях

   Курс лікування складає 3 – 10 процедур. Це залежить від важкості  перебігу захворювання. 

    Протипоказаннями є онкопатологія, туберкульоз та інші інфекційні захворювання, гостри живіт.

 

Після нетривалого курсу лікування люди почуваються неначе побували на курорті.

(Притмітка:  Фото та частково текст взято з вільного інтернет – ресурсу.)Создан 29 дек 2015